Osiągnięcia
MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH PDF Drukuj Email

W dniu 8.11.2017 w czytelni szkolnej odbyły się mistrzostwa szkoły w szachach. Do zawodów przystąpiło dziewięciu uczniów, którzy walczyli o miano najlepszego szachisty Zespołu Szkół nr 1.Turniej ten rozgrywany jest już od kilku lat i na podstawie klasyfikacji końcowej wyłaniana jest reprezentacja szkoły na Finał Wojewódzki  w Szachach Drużynowych w ramach Licealiady WSZS w Szczecinie. W tym roku zawody finałowe zaplanowane są na dzień 29.11.2017 w dalekim Kołobrzegu.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I m – Bartosz Antczak,

II m – Kacper Dąbrowski, Kacper Kruczkowski (ex aequo),

 

III m – Miłosz Podsiadło.

 
RYWALIZACJA SPORTOWA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 ROZPOCZĘTA PDF Drukuj Email

Rozpoczęła się rywalizacja sportowa w roku szkolnym 2017/2018 w ramach Licealiady Wojewódzkiego szkolnego Związku Sportowego oraz na szczeblu naszego powiatu - Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

Rywalizacja sportowa rozpoczęła się w dniu 30.09.2017 Mistrzostwami Powiatu dla wszystkich typów szkół w grze rekreacyjnej – Boule.

Reprezentacja naszej szkoły (grupa dziewcząt i chłopców) wzięła udział w tych rozgrywkach i po zaciętej dogrywce zajęła II miejsce w Powiecie tuż za reprezentacją ZS nr 2.

Więcej…
 
Sztafetowe biegi przełajowe PDF Drukuj Email

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

LIPIANY,  04.10. 2017 r.

I miejsce ZS Nr 1 w Pyrzycach

 
Finał Powiatowy LIGI LA PDF Drukuj Email

I miejsce dziewcząt i chłopców w Powiatowej LIDZE LA.

 
Turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora szkoły. PDF Drukuj Email

29.09.2017 r. odbył się Turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora szkoły.

 
PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO PYRZYCKIEGO LICEUM PDF Drukuj Email

Artykuł ze strony:

http://pyrzyce.pl/asp/Aktualnosci,PODWOJNE_ZWYCIESTWO_PYRZYCKIEGO_LICEUM,5826

Marzec to w kalendarzu Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego czas na mistrzostwa powiatu pyrzyckiego w grach zespołowych. 3 marca b.r. w sali sportowej ZS nr 2 CKU w Pyrzycach 4 drużyny stanęły do walki w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Zawody otworzył dyrektor Paweł Palczyński, życząc wszystkim zdrowej, sportowej rywalizacji. Jako pierwsze na parkiet wybiegły dziewczęta z pyrzyckiego liceum i technikum. Podopieczne Dariusza Gąsławskiego, który pełnił również funkcję sędziego głównego turnieju, górowały umiejętnościami na rywalkami. W przekonywujący sposób zdobyły prawo startu w zawodach regionalnych. Dużo więcej emocji było w meczu chłopców. Faworytem byli uczniowie ZS nr 1 lecz w pierwszym secie ulegli gospodarzom – uczniom ZS nr 2 CKU. Kolejne sety również przyniosły sporo emocji i siatkarskich zagrań na wysokim poziomie. Trenerzy zgodnie stwierdzili, że był to najlepszy mecz od kilku lat między tymi lokalnymi drużynami. Tym razem zwyciężyli licealiści. Na zakończenie turnieju dyrektor Paweł Palczyński wręczył puchary i dyplomy wszystkim ekipom. PMOS dziękuje Krzysztofowi Szymańskiemu za przygotowanie tej powiatowej imprezy.

Wyniki:

Dziewczęta:

1 m ZS nr 1 Pyrzyce opiekun Dariusz Gąsławski

2 m ZS nr 2 CKU Pyrzyce opiekun Krzysztof Szymański

Chłopcy:

1 m ZS nr 1 Pyrzyce opiekun Rafał Krzentowski

2 m ZS nr 2 CKU Pyrzyce opiekun Krzysztof Szymański

Piotr Olech

Paweł Leśniewski
 
BRĄZOWA MEDALISTKA MISTRZOSTW EUROPY W SUMO PDF Drukuj Email

Uczennica naszego liceum Paulina Zygmunt 24.10.2015 roku została Mistrzynią Polski Kadetek w Sumo i została powłana do kadry polski na Mistrzostwa Europy. Zawody odbyły się w estońskim mieście Rakvere i okazały się szczęśliwym miejscem dla Pauliny, która wywalczyła tam brązowy medal. Jest to duży sukces tej młodej uczennicy  z klasy 1a. Gratulujemy  klubowi  sportowemu  Spartakus, trenerowi Panu Henrykowi  Pełce i życzymy dalszych sukcesów.

 
Szkolny Turniej Szachowy PDF Drukuj Email

 Szachy to jedna z najstarszych i najbardziej rozpowszechnionych gier świata. W naszej szkole od lat nie brakuje jej wielbicieli, którzy mogą wykazać się swoimi umiejętnościami na Szkolnym Turnieju Szachowym. W tym roku odbył się 10 listopada. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu, w którym wzięło udział 20 uczniów czuwał organizator- pan Dariusz Jagiełło. Po wielu rozgrywkach wyłoniło zwycięzców:

1 miejsce Szymon Osipowicz kl. I b

2 miejsce Piotr Szałecki kl. I b

3 miejsce Monika Bussa kl. III d

Otrzymali oni puchary. Monika, jako że była jedyną dziewczyną w turnieju otrzymała 2 trofea. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Powiatowa Sztafeta Biegów Przełajowych... PDF Drukuj Email

 1.10.2015 nasi uczniowie uzyskali I miejsce w:

Powiatowej Sztafecie Biegów Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4