Skład SU PDF Drukuj Email

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZS NR 1 W PYRZYCACH

NA ROK SZKOLNY 2014/2015

 

Opiekunowie SU: Agnieszka Klucznik-Barańska, Joanna Wikieł-Gibalska

 

Przewodnicząca- Martyna Wojciechowska 2a

Zastępca- Julia Antoniewska 2a

Sekretarz- Karolina Piotrowska 2b

Rzecznik praw uczniów- Agata Jeziuk 2b

 

Komisja porządkowa:

Jakub Miernik 1a

Michał Prymus 1b

Aleksandra Grondalczyk 1c

Mateusz Dziubiński 1d

Gracjan Urbaniak 2a

Karolina Polewczak 2b

Dagmara Piskorz 2c

Dominika Bąk 2c

Kamila Urban 2c

Hubert Jaguś 2d

Sebastian Gredka 2d

Karina Grabowska 2d

Magdalena Szewczyk 2d

Adrian Wójcicki 2b

 

Komisja kulturalno- rozrywkowa:

 

Aleksandra Gontarz 1a

Emilia Sędłak 1a

Jacek Rojek 1b

Aleksander Maciocha 1b

Agata Pietrzykowska 1c

Paweł Retecki 1c

Kamila Wójcik 2a

Magdalena Kędzierska 2a

Anna Słowińska 2a

Justyna Sopuch 2a

Klaudia Jaskółowska 2b

Natalia Karasiewicz 2b

Mateusz Kościk 3c

 

Komisja informacyjna:

 

Martyna Juda 1a

Barbara Danielak 1a

Agata Dębek 1b

Maciej Gabryś 1b

Artur Żwierełło 1b

Weronika Wyszyńska 1c

Natalia Zajda 1c

Agata Łatyszkiewicz 1d

Klaudia Tomczyk 1d

Ilona Makara 2a

Karolina Widziak 2b

Wiktoria Przepiórka 2b

Aleksandra Zjawiona 2c

Patrycja Nowak 2c

Aurelia Fijałkowska 2d

Weronika Kożańska 3b

Agnieszka Góra 3c

Grzegorz Wądołowski 3d

 SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2012/2013

Przewodnicząca - Iwaszczyszyn Dagmara 2a
 Zastępca - Janowska Magdalena 2a
 Rzecznik Praw Ucznia - Szopiak Oliwia 2b
 Sekretarz  - Kożańska Weronika 1b
 
Sekcja informacyjna
 Paprocka Kinga 2a - zdjęcia
 Migdał Joanna 1b - informacje internet
 Kożańska Weronika 1b - informacje internet, protokoły
 Kaźmierczak Krzysztof - ogłoszenia, plakaty
Góra Agnieszka 1c - gazetka
 Łatyszkiewicz Paulina 1c - gazetka
 Szopiak Oliwia 2b
 Iwaszczyszyn Dagmara 2a
 Janowska Magdalena 2b
 Bauza Maciej 1d
 Romanowska Zuzanna 1d
 Marzec Kamil 1a
 Gruba Martyna 2d
 
Sekcja kulturalno-porządkowa
 Bystrzak Klaudia 2a
 Kocanowski Jan 1d
 Wszoła Wiktoria 2b
 Sałamacha Izabela 2b
 Siepka Zuzanna 1b
 Starzyńska Nina 1c
 Gredka Łukasz 1d
 Zduńczyk Patryk 1d
 
Sekcja wolontariatu
 
Więckowska Marika 2c
 Paprocka Kinga 2a
 Szopiak Oliwia 2b
 Iwaszczyszyn Dagmara 2a
 Bystrzak Klaudia 2a
 Siepka Zuzanna 1b
 Migdał Joanna 1b
 Wszoła Wiktoria 2b
 Sałamacha Izabela 2b
 Czosnykowski  Adam 2b
 Gredka Maciej 2a
 Pęciak Krystian 2a
 Maćkowiak Mateusz 2a
  
  ____________________________________________________________________________

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2011/2012

Przewodnicząca - Remik Kubicki 
Zastępca - Sandra Synowiec
 
Sekretarz - Klaudia Pawłowska 
Rzecznik praw ucznia - Maja Bakuła
 
KOMISJE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
rok szkolny 2011/2012
Komisja informacyjna
 Klaudia Pawłowska - przewodnicząca
 Patrycja Maciaszek
 Paulina Starzyńska
 Natalia Wieliczko
 Remik Kubicki
 Maja Bakuła
 Sandra Synowiec
 Darek Batorski
Komisja kulturalno-porządkowa
 Paweł Grochocki - przewodniczący
 Izabela Sałamacha
 Wiktoria Wszoła
 Natalia Kurzyńska
 Roksana Kudrewicz
 Justyna Kita
 Marta Wszoła
 Patryk Terlecki
 Wojciech Zarębski
 Karol Klęczar
Komisja wolontariatu
 Paulina Kozak - przewodnicząca
 Magda Janowska
 Klaudia Bystrzak
 Kinga Paprocka
 Maciej Gredka
 Mateusz Maćkowiak
 Krystian Pęciak
 Oliwia Szopiak
 Adam Czosnykowski
 Marika Więckowska
 Karolina Dzikowska
 
 
Gospodarze klas
     Klasy A
1. Magda Janowska
2. Remik Kubicki
3. Agnieszka Kiman
Klasy B
1. Oliwia Szopiak
2. Karolina Dzikowska
3. Gosia Krukowska
Klasy C
1. Paulina Starzyńska
2. Karol Kręczar
3. Weronika Wolińska
Klasy D
1. Marika Więckowska
2. Klaudia Pawłowska
3. Paulina Malicka
Klasa E
2.  Darek Batorski
 
 
Opiekunowie SU:
mgr Sylwia Lewandowska-Baran i Iwona Kibic

kontakt e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel./fax. (91) 570-13-21