Klasy
Zadania dla uczniów z klasy 1c. PDF Drukuj Email

 

Dział I LICZBY RZECZYWISTE:

Dział II Język matematyki

 

Załączniki:
Pobierz plik (Egzamin poprawkowy z matematyki.pdf)Egzamin poprawkowy z matematyki.pdf[Przykładowe zadania egzamin poprawkowy]89 Kb
 
Klasa 1 a medialno-dziennikarska 2015/2016 PDF Drukuj Email

 Klasa 1a- wychowawca klasy Mariusz Cywiński

1.         Andrzejewska Justyna

2.         Antczak Bartosz

3.         Bartnicka Gabriela

4.         Brodzińska Weronika

5.         Dąbrowski Kacper

6.         Gębicka Magdalena

7.         Grzywińska Paulina

8.         Igielski Damian

9.         Kasprzak Martyna

10.        Kata Joanna

11.        Klimczak Agata

12.        Kochel Zuzanna

13.        Krupa Paulina

14.        Lizak Adrianna

15.        Makarewicz Daria

16.        Marek Klaudia

17.        Marszałek Patryk

18.        Rydzewska Dominika

19.        Stasiak Izabela

20.        Staszak Weronika

21.        Szczepanik Julia

22.        Szulc Alicja

23.        Szymczak Patrycja

24.        Tarka Weronika

25.        Wicher Ewa

26.        Wiśniewska Sara

27.        Zygmunt Paulina

Wyjazd integracyjny 15-10-2015

 
Klasa II D PDF Drukuj Email

Wychowawca: Pan Dariusz Gąsławski

Nr

Nazwisko i imię

1

Andrzejak Eryk

2

Dąbrowska Weronika

3

Domagalska Klaudia

4

Dziubiński Mateusz

5

Góralska Gabriela

6

Guściora Kamila

7

Hetmańczuk Rafał

8

Karpowicz Kamil

9

Klimko Dominika

10

Kuballek Sabina

11

Kurzyńska Malwina

12

Łatyszkiewicz Agata

13

Marciniak Elżbieta

14

Marszałek Arkadiusz

15

Michalska Klaudia

16

Molasy Bartosz

17

Muszyńska Klaudia

18

Nowak Piotr

19

Olejnik Mateusz

20

Pilipczuk Kamil

21

Pszczółkowska Karina

22

Rudzka Julia

23

Sobczyk Adam

24

Szachnowski Tomasz

25

Tomczyk Klaudia

26

Turała Natalia

27

Turczyńska Agata

28

Turczyńska Aleksandra

29

Urbaniak Mariusz

 
Klasa II C PDF Drukuj Email

Wychowawca: Pani Żaneta Musiała-Gronowicz

 

Nr

Nazwisko i imię

1

Bator Nikola

2

Bodur Weronika

3

Cegłowska Dagmara

4

Chudzikowska Julita

5

Felińczak Aleksandra

6

Galus Agnieszka

7

Gapińska Nikola

8

Gierszon Dominika

9

Grabowska Aleksandra

10

Grochala Paulina

11

Grondalczyk Aleksandra

12

Hanulak Karolina

13

Hermanowicz Roksana

14

Jeżycka Julia

15

Kędziora Michał

16

Kiereś Dominika

17

Kliński Bartosz

18

Komaniecki Tomasz

19

Kościk Magdalena

20

Krynicki Dawid

21

Kwaśniewski Mateusz

22

Mamuszko Karolina

23

Okraszewska Julia

24

Pająk Kacper

25

Pawlik Alicja

26

Pieniążek Paula

27

Pietrzykowska Agata

28

Piskorz Klaudia

29

Rak Patrycja

30

Retecki Paweł

31

Sudak Oliwia

32

Śliwiński Mikołaj

34

Więcek Kinga

33

Włochyńska Paulina

35

Woźniak Jakub

36

Wyszyńska Weronika

37

Zajda Natalia

 
Klasa II B PDF Drukuj Email

Wychowawca: Pani Agata Cielecka

 

Nr

Nazwisko i imię

1

Ciupa Karol

22

Cuper Antoni

2

Danielak Barbara

3

Dębek Agata

4

Dysput Dominik

5

Gabryś Maciej

6

Głowacki Filip

7

Gołębiowski Dawid

21

Haręża Przemysław

8

Hołownia Jędrzej

9

Korneluk Patryk

10

Korylak Paweł

11

Kostkiewicz Mateusz

12

Kuźnicka Aleksandra

13

Machała Wiktor

14

Maciocha Aleksander

15

Narel Rafał

16

Prymus Michał

17

Rojek Jacek

18

Rzeczycki Patryk

19

Witkowski Dominik

20

Żwierełło Artur

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3