40-lecie PDF Drukuj Email
 
Informujemy, że  17 czerwca 2006 r. /sobota/ odbyły się uroczystości 40 lecia LO
Wszystkich zainteresowanych płytą DVD z uroczystości jubileuszowych 40 lecia naszego liceum prosimy o zgłoszenie się do pana Macieja Machińskiego– cena płyty: 30 zł
Dla zainteresowanych podajemy adres i numery tel.
„STUDIO CYFRA”
USŁUGI AUDIO-VIDEO
74-200 PYRZYCE, UL. KRÓTKA 6B/2
TEL. 091 570122,0 KOM. 0505254300
 

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10:00 
Program dnia:
10:00 Msza Św. w kościele WNMP w Pyrzycach
11:30 Uroczysta Akademia w sali gimnastycznej szkoły
13:00 Spotkania w gronie przyjaciół z minionych lat
18:00 BAL ABSOLWENTA w restauracji „Salvador Dali”
 
 
LISTA SPONSORÓW W FORMIE PIENIĘŻNEJ LUB RZECZOWEJ OBCHODÓW 40 LECIA LO PYRZYCE:
 
  • STAROSTA PYRZYCKI – WŁADYSŁAW DUSZA
  • BURMISTRZ MIASTA I GMINY PYRZYCE – KAZIMIERZ LIPIŃSKI
  • MARIA I MARIAN KULPOWIE (WŁAŚCICIELE APTEKI „ZDROWIE”)
  • ELŻBIETA GRABIŃSKA-GAWROŃSKA
  • HALINA MARCINIAK (PKO BP PYRZYCE)
  • PYRZYCKO-STARGARDZKI BANK SPÓŁDZIELCZY W PYRZYCACH
  • TOWARZYSTWO UBEZPIECZENIOWE „WARTA”
  • ELIZA WOJTASZAK (KWIACIARNIA PYRZYCE)
  • JÓZEF SKOCZEŃ
  • PRZEMYSŁAW OLEKSY
  • KRZYSZTOF I JÓZEF HOŁOWNIA
  • KAROLINA I ANDRZEJ SKIBOWIE
  • HALINA DĄBROWSKA (APTEKA „ARNICA”)
  • DARIUSZ LICHOTA (KAWIARNIA ”DARKO”)
  • HURTOWNIA OWOCÓW I WARZYW PRZY UL. MICKIEWICZA
  • JANINA KOZŁOWSKA – BIURO RACHUNKOWE W PYRZYCACH
  • IRENA OSĘKOWSKA – SKLEP „HAWANKA”
  • KOZŁOWSKI SEBASTIAN
  • EWA MIKUŁA
  • ADAM LICHOTA
  • PAULINA DUDA
  • LECH MALICKI – SKLEP „KOMINEK”
  • MAREK GRZELAKOWSKI – FIRMA HANDLOWA „MIK” W PYRZYCACH
  • ODRZAŃSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA KOŚCIAN
  • HELMUT ŚWIERK – CUKIERNIA PRZY UL. SZKOLNEJ W PYRZYCACH
  • ADAM BŁAŻEJEWSKI
  • ANNA SZLARP - JAKOWICZ
  • GRAŻYNA KRAJEWSKA-JUŚ
  • GRAŻYNA WYBRANIEC
  • ANDRZEJ CZAJKOWSKI
  • KLAUDIA SZCZEPKOWSKA – PDK
  • ABSOLWENCI OBECNI NA ZJEŹDZIE
 
 
Dziękujemy i życzymy sukcesów
       ORGANIZATORZY


Zespół Szkół Nr 1 
ulLipiańska 2, 74-200 Pyrzyce
tel./faks (091) 5 701 321
e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prosimy o pomoc w ustaleniu bezbłędnych list klas, jeśli nie uda nam się poprawić, to choć prosimy o uwagi po zjeździe. Wszystkich, których nazwiska czy imiona zostały zmienione lub czasami brak nazwiska na liście przepraszamy, ale po 40 latach można wiele zapomnieć. Niech nasza strona internetowa szkoły stanie się stroną jej absolwentów, w tym celu prosimy o informacje o dalszych losach klas, o ich spotkaniach, by zdjęcia i informacje o spotkaniu były na naszej stronie przy listach absolwentów z danego rocznika. 
Lista uczestników zjazdu –ABSOLWENCI
Lp.
Nazwisko
Imię
Nazwisko rodowe
Rok ukończenia szkoły
Wpłata (zjazd)
Wpłata (bal)
1
Kaszuba
Zofia
 
0
TAK
TAK
2
Kozłowski
Mariusz
Kozłowski
0
TAK
TAK
3
Sokołek
Anna
Musiej
1969
TAK
NIE
4
Terebecka
Mieczysława
Gliszczyńska
1969
TAK
TAK
5
Rochnowska
Bogumiła
Patora
1969
TAK
TAK
6
Mazur
Wanda
Radka
1969
TAK
TAK
7
Krajewska-Juś
Grażyna
Krajewska
1971
TAK
NIE
8
Czajkowski
Andrzej
Czajkowski
1971
NIE
NIE
9
Walentynowicz
Jadwiga
Urbanek
1971
TAK
TAK
10
Rychel
Jan
Rychel
1971
NIE
NIE
11
Wybraniec
Grażyna
Nowacka
1971
TAK
TAK
12
Klimkiewicz
Teresa Janina
Demska
1971
TAK
NIE
13
Szwarc-Orzałkiewicz
Krystyna
Szwarc
1971
TAK
NIE
14
Lewaszkiewicz
Krystyna
Żurowska
1971
TAK
TAK
15
Kapłon
Alicja
Bartnicka
1971
TAK
TAK
16
Cielecka
Lidia
Szymanowska
1971
TAK
NIE
17
Witczak
Alfreda
Woińska
1971
TAK
TAK
18
Baryluk
Piotr
Baryluk
1971
TAK
TAK
19
Kwaśniewska
Bożena
Kowalczyk
1972
TAK
TAK
20
Wasiluk
Maria
Żal
1972
TAK
TAK
21
Pardała
Wojciech
Pardała
1972
TAK
NIE
22
Krawczyk
Grażyna
Pajda
1972
TAK
NIE
23
Bujalska
Helena
Stanisławska
1972
TAK
NIE
24
Kozakiewicz
Krystyna
Kozakiewicz
1972
TAK
TAK
25
Januszke
Mirosława
Kuleta
1972
TAK
NIE
26
Urbanek
Stanisław
Urbanek
1972
TAK
TAK
27
Leszczyńska
Zofia
Witkowska
1972
TAK
NIE
28
Pilipczuk
Ireneusz
Pilipczuk
1972
TAK
TAK
29
Wasilczyk
Wiesława
Charęża
1972
TAK
TAK
30
Majdan
Urszula
Zięba
1972
TAK
TAK
31
Karwecka
Elżbieta
Karwecka
1972
TAK
TAK
32
Głowacka
Lidia
Wrzeszcz
1972
TAK
TAK
33
Klimontowicz
Krystyna
Kalata
1972
TAK
TAK
34
Margiel
Bronisława
Margiel
1972
TAK
TAK
35
Kosmala
Janina
Kuźnik
1972
TAK
NIE
36
Wierzbicka
Janina
Wierzbicka
1973
TAK
TAK
37
Ćwiklińska
Leila
Dziełak
1973
NIE
TAK
38
Lewandowska
Małgorzata
Jabłońska
1973
TAK
NIE
39
Pihan
Marian
Pihan
1973
NIE
TAK
40
Kujawa
Konrad
Kujawa
1974
TAK
TAK
41
Matysczok
Danuta
Roszak
1974
TAK
NIE
42
Kinast
Elżbieta
Cesarz
1974
TAK
NIE
43
Sołtysiak
Danuta
Sołtysiak
1974
TAK
NIE
44
Klukowska
Helena
Szusz
1974
TAK
NIE
45
Sozański
Krzysztof
Sozański
1974
TAK
NIE
46
Semanycz-Lemańczyk
Jolanta
Andrzejczyk
1974
TAK
NIE
47
Czerepaniak
Irena
 
1974
TAK
TAK
48
Molska
Grażyna
Biała
1974
TAK
NIE
49
Dukiewicz
Krystyna
Brodowska
1974
TAK
TAK
50
Szymkowiak
Małgorzata
Kociołek
1974
TAK
NIE
51
Szymkowiak
Zbigniew
Szymkowiak
1974
TAK
NIE
52
Kuklewska
Julia
Pawłowska
1974
TAK
NIE
53
Krzewicka
Maria
Zahorenko
1974
TAK
NIE
54
Dukiewicz
Krystyna
Brodowska
1974
NIE
TAK
55
Waniowska
Halina
Sarnecka
1974
TAK
NIE
56
Brodowska-Dukiewicz
Elżbieta
Brodowska
1975
TAK
TAK
57
Gajewski
Janusz
Gajewski
1975
NIE
NIE
58
Grabińska-Gawrońska
Elżbieta
Zienkiewicz
1975
TAK
TAK
59
Sosnowski
Jerzy
Sosnowski
1975
TAK
TAK
60
Monia
Andrzej
Monia
1975
TAK
TAK
61
Kiciński
Krzysztof
Kiciński
1975
TAK
TAK
62
Sosnowska
Wiesława
Ptach
1975
TAK
TAK
63
Kłodawska
Wanda
Śmiałkowska
1975
TAK
TAK
64
Jałoszyńska
Wiesława
Mielczarek
1976
TAK
TAK
65
Frąckowiak
Urszula
Wójcik
1976
TAK
TAK
66
Konopnicka
Maria
Karpowicz
1976
TAK
NIE
67
Kaczmarek
Maria
Golińska
1976
TAK
NIE
68
Kruszewska-Sellami
Grażyna
Kruszewska
1976
TAK
TAK
69
Imiela
Jolanta Małgorz
Imiela
1976
NIE
TAK
70
Pardaj
Bożena
Pardaj
1977
TAK
TAK
71
Chańko
Małgorzata
Palczewska
1977
TAK
TAK
72
Olech
Marek
Olech
1977
TAK
TAK
73
Zdrojewska
Jolanta
Zdrojewska
1977
TAK
TAK
74
Marat
Janusz
Marat
1977
TAK
TAK
75
Michalak
Wanda
Kruszewska
1977
TAK
TAK
76
Lemiesz
Urszula
Gliszczyńska
1977
TAK
TAK
77
Jabłoński
Maciej Dariusz
Jabłoński
1977
TAK
TAK
78
Gliszczyńska
Anna
Ziarkowska
1977
TAK
NIE
79
Wójtowicz
Janusz
Wójtowicz
1977
TAK
TAK
80
Tomaszewicz
Iwona
Andrzejczyk
1977
TAK
TAK
81
Orymkowska
Renata
Szczech
1977
TAK
NIE
82
Skiba
Karolina
Bahrij
1977
TAK
TAK
83
Graczyk
Jolanta
Graczyk
1977
TAK
TAK
84
Skoczeń
Józef
Skoczeń
1977
TAK
NIE
85
Sucha
Grażyna
Kowcun
1977
NIE
NIE
86
Dembowska
Maria
Gola
1977
TAK
NIE
87
Kiełpińska
Danuta
Jankowska
1977
TAK
TAK
88
Litwin
Małgorzata
Roszak
1977
TAK
NIE
89
Kryśków
Bożena
Rola
1977
TAK
NIE
90
Kowalska
Cecylia
Olejniczak
1977
TAK
NIE
91
Ostrowska
Dorota
Andrusiewicz
1977
TAK
NIE
92
Szlard
Anna
Jakowicz
1977
NIE
NIE
93
Werner
Elzbieta
Leszkiewicz
1977
TAK
NIE
94
Sankowski
Stanisław
Sankowski
1977
TAK
NIE
95
Szwarc
Mariola
Szwarc
1978
TAK
NIE
96
Chańko
Andrzej
Chańko
1978
TAK
TAK
97
Malicka
Bożena
Jankowska
1978
TAK
TAK
98
Chojnowska
Anna
Rudźko
1979
TAK
TAK
99
Pater
Marek
Pater
1979
TAK
TAK
100
Kominowski
Krzysztof
Kominowski
1979
TAK
TAK
101
Witek
Barbara
Sałagan
1979
TAK
NIE
102
Ziarkowski
Roman
Ziarkowski
1979
TAK
TAK
103
Lewandowski
Zbigniew
Lewandowski
1979
TAK
TAK
104
Sykucki
Mirosław
Sykucki
1979
NIE
TAK
105
Sykucka
Barbara
Lenik
1979
NIE
TAK
106
Milczarek
Dariusz
Milczarek
1979
NIE
TAK
107
Kurtiak
Wiesław
Kurtiak
1979
TAK
TAK
108
Lewandowska
Wanda
Antczak
1979
TAK
TAK
109
Robaszko
Krystyna
Demczuk
1980
TAK
TAK
110
Kowalewski
Marek
Kowalewski
1980
TAK
TAK
111
Jackowska
Urszula
Jackowska
1980
TAK
TAK
112
Wolanicka
Ewa
Suchojad
1981
TAK
TAK
113
Kamiński
Krzysztof
Kamiński
1981
TAK
TAK
114
Milczarek
Mariusz
Milczarek
1981
NIE
TAK
115
Banasiuk
Katarzyna
Wnęk
1981
TAK
TAK
116
Wasilewska
Urszula
Prymus
1981
TAK
NIE
117
Łępicki
Krzysztof
Łępicki
1981
TAK
NIE
118
Wilczyński
Marek
Wilczyński
1981
TAK
TAK
119
Jokusz
Ewa
Migdalska
1982
NIE
TAK
120
Milczarek
Iwona
Szatańska
1982
NIE
TAK
121
Wabińska
Beata
Górska
1982
NIE
TAK
122
Jagiełło
Dariusz
Jagiełło
1982
TAK
TAK
123
Dąbrowska
Małgorzata
Raducka
1983
TAK
NIE
124
Kamińska
Anna
Staniecka
1983
TAK
NIE
125
Günther
Jolanta
Günther
1983
TAK
TAK
126
Palczewska
Eryka
Bylina
1983
TAK
NIE
127
Wituszewska
Ilona
Fornal
1983
TAK
NIE
128
Malinowski
Jacek
Malinowski
1983
TAK
NIE
129
Kołodziejska
Halina
Jasińska
1984
TAK
NIE
130
Zawora
Piotr
Zawora
1984
TAK
TAK
131
Borecka
Brygida
Bylina
1985
TAK
NIE
132
Warakomski
Marek
Warakomski
1986
TAK
TAK
133
Kogut
Adam
Kogut
1986
TAK
NIE
134
Lewandowska-Baran
Sylwia
Lewandowska
1987
TAK
NIE
135
Grenda
Lidia
Roszak
1987
TAK
TAK
136
Walczak
Wioletta
Palczewska
1987
TAK
TAK
137
Kobus
Edyta
Kobus
1987
TAK
TAK
138
Kaniewska
Beata
Fałda
1988
TAK
TAK
139
Gutsche
Joanna
Gogołek
1988
TAK
TAK
140
Milczarska-Kogut
Dorota
Milczarska
1988
TAK
TAK
141
Krzyżewska-Piekarska
Astrid
Krzyżewska
1988
TAK
NIE
142
Buczek
Robert Mariusz
Buczek
1988
TAK
TAK
143
Adamska
Joanna
Walczak
1988
TAK
TAK
144
Pęksyk
Mieczysława
Koczara
1988
TAK
TAK
145
Zaśko-Rywak
Dorota
Zaśko
1988
TAK
TAK
146
Raszczuk
Renata
Raducka
1989
TAK
NIE
147
Słota
Jarosław
Słota
1989
TAK
TAK
148
Sikorska
Honorata
Michalska
1989
TAK
TAK
149
Kołtun
Izabel
Januszewska
1989
TAK
TAK
150
Banaszyńska
Małgorzata
Goclik
1989
TAK
TAK
151
Hereijgers
Małgorzata
Makrzanowska
1989
TAK
TAK
152
Regucka
Marzenna
Majewska
1989
TAK
TAK
153
Borsuk
Beata
Kapuścińska
1989
TAK
TAK
154
Legędź
Hubert
Legędź
1989
NIE
NIE
155
Gutry
Katarzyna
Ocimek
1989
TAK
TAK
156
Figiel
Aleksander
Figiel
1990
TAK
NIE
157
Sztandur
Sławomir
Sztandur
1990
NIE
NIE
158
Wójcik-Konopka
Genowefa
Wójcik
1990
TAK
NIE
159
Konecka
Lilianna
Konecka
1990
TAK
NIE
160
Adamajtis
Edyta
Gwiazdowska
1990
NIE
NIE
161
Adamska
Małgorzata
Siewior
1990
TAK
NIE
162
Kibic
Iwona
Nikkel
1991
TAK
NIE
163
Sytnik
Joanna
Młynarczyk
1991
TAK
NIE
164
Tarasiuk
Halina
Tarasiuk
1991
TAK
NIE
165
Torbacka
Monika
Zadroga
1991
TAK
NIE
166
Janusz
Marta
Janusz
1991
TAK
NIE
167
Janusz
Magdalena
Janusz
1991
TAK
NIE
168
Pender
Waldemar
Pender
1991
TAK
NIE
169
Piekara
Robert
Piekara
1991
TAK
TAK
170
Kuźmiński
Wojciech
Kuźmiński
1991
TAK
NIE
171
Wójcicka
Agnieszka
Głębiowska
1991
TAK
TAK
172
Michalska
Joanna
Michalska
1991
TAK
NIE
173
Patka
Jacek
Patka
1991
TAK
NIE
174
Sznabowicz
Mariusz
Sznabowicz
1991
TAK
TAK
175
Sikora-Wierzbicka
Amelia
Sikora
1991
TAK
TAK
176
Milewska
Elżbieta
Patka
1991
TAK
NIE
177
Musiala-Gronowicz
Żaneta
Musiała
1992
TAK
TAK
178
Bujalska-Grygorcewicz
Izabela
Bujalska
1992
TAK
NIE
179
Radka
Aldona
Radka
1992
TAK
NIE
180
Hubert
Amelia
Hubert
1993
TAK
TAK
181
Pawlak
Dorota
Wudarczyk
1994
TAK
NIE
182
Skrobisz
Joanna
Janicka
1994
TAK
NIE
183
Nowacka
Iwona
Nowacka
1994
TAK
NIE
184
Gwiazdowski
Łukasz
Gwiazdowski
1995
TAK
TAK
185
Sójka
Edyta
Foryś
1996
TAK
NIE
186
Kozłowska
Justyna
Kozłowska
1996
TAK
NIE
187
Mikołajczak
Anna
Mikołajczak
1998
TAK
NIE
188
Krzentowski
Rafał
Krzentowski
1998
TAK
NIE
189
Swora
Ewa
Kowalska
1998
TAK
NIE
190
Kowalski
Paweł
Kowalski
1998
TAK
NIE
191
Jasiejko
Wojciech
Jasiejko
1998
TAK
NIE
192
Rutkowska
Magdalena
Sak
1999
TAK
NIE
193
Klimkiewicz
Agata
Klimkiewicz
1999
TAK
NIE
194
Stępień
Adam
Stępień
1999
NIE
NIE
195
Głodek
Piotr
Głodek
1999
TAK
NIE


Dla zainteresowanych noclegiem: BAZA NOCLEGOWA W PYRZYCACH I OKOLICY
 
  1. PRZELEWICE - Pałac: 16 miejsc, cena: 100 zł 
    tel. 0915643080 faks: 0915790088 
  2. Pyrzyce - PENSJONATY "ZASADA": 6 miejsc, cena 40 zł i 50 zł 
    tel. 0915701689 
    ul. Zabytkowa 2
  3. Pyrzyce - INTERNAT ZS Nr 2 RCKU: 180 miejsc, cena: 20 zł 
    tel. 0915701012 wew. 15 
    ul.Młodych Techników 5
  4. Pyrzyce- "U ŻURKA":6 miejsc, cena: 80-100 zł 
    tel. 0915701833 
    ul. Krótka
  5. Pyrzyce - "FARAON":50 miejsc, cena: 1-os. pokój 95 zł, 2-os. pokój 115 zł (w cenę wliczone jest śniadanie) 
    tel. 0915701725 
    ul. Szczecińska
  6. Pyrzyce - SOSW: 68 miejsc, cena: 16,05 zł 
    tel. 0915701290 
    ul. Słowackiego 1
ZAPRASZAMY