Osiągnięcia
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczennicy Katarzyny Ulas PDF Drukuj Email

Miło nam poinformować, że nasza najlepsza uczennica z ubiegłego roku szkolnego Katarzyna Ulas (kl.3a) w obecności pani wicedyrektor Wiesławy Sosnowskiej odebrała dyplom stypendysty Prezesa Rady Ministrów z rąk przedstawiciela Premiera RP. Uroczystość odbyła w dniu 19 lutego 2019 r. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
Szkolny Konkurs „Nobliści polscy” PDF Drukuj Email

12 lutego w naszej szkole odbył się coroczny konkurs pt. „Nobliści polscy”. Wydarzenie to urosło do rangi tradycji szkolnej. Od wielu lat uczniowie klas pierwszych rywalizują ze sobą wykazując się znajomością biografii, twórczości i dokonań patronów szkoły.

Zadaniem uczestników było również przygotowanie prezentacji przedstawiającej sylwetkę wybranego noblisty oraz recytacja wiersza.

Zwycięską okazała się klasa 1 B (drużyna w składzie: Aleksandra Dąbkowska, Oliwia Goch, Kinga Sędrowska, Miłosz Rakowski), 2 miejsce różnicą 1 punktu wywalczyła kl 1 A (Ola Somyk, Martyna Chojnicka, Marika Pieniążek), zaś 3 exaequo zajęły kl I C (Adrian Orlikowski, Dawid Sitnik, Paweł Kwiatkowski, Bartek Stanisławski) i kl I D (Oliwia Duda, Izabela Sobczak, Barbara Wolińska, Adrian Szymański).

Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a na laureatów czekał pyszny tort J

Więcej…
 
Międzyszkolne zawody - siatkówka dziewcząt i chłopców. PDF Drukuj Email
W dniu 26.02.19 r. w ZS CKU w Pyrzycach odbyły się zawody sportowe w siatkówkę. Mecze zostały rozegrane pomiędzy dwiema szkołami: LO Pyrzyce i ZS CKU Pyrzyce. Jako pierwsze zagrały dziewczęta. Dobre przygotowanie oraz motywacja pozwoliły uczennicom naszej szkoły wywalczyć pewne zwycięstwo, kończąc spotkanie wynikiem 3:0. Kolejny mecz rozegrali chłopcy. Uczniom naszej szkoły zabrakło nieco szczęścia i mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla naszych przeciwników. Obu drużynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
red. A.Bińkowska, A.Stęcel, P.Sokołowsk
Więcej…
 
Konrad Muszyński stypendystą Prezesa Rady Ministrów PDF Drukuj Email

Dnia 14 grudnia 2017 r. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, odbyła się Uroczystość Wręczenia Dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2016/2017  Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznano 184 uczniom z województwa zachodniopomorskiego Jednym ze stypendystów jest uczeń naszej szkoły Konrad Muszyński z klasy 3b, który uzyskał najwyższą średnią w szkole 5,25. Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół średnich. Może je otrzymać jeden - najlepszy uczeń w danej szkole, który uzyskał najwyższą średnią ocen i promocję z wyróżnieniem, albo  uczeń o wybitnych, wyraźnie ukierunkowanych uzdolnieniach, poświadczonych ocenami celującymi w jakiejś dziedzinie wiedzy i mający co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów. Podczas spotkania dyplomy odebrało 64 Stypendystów z powiatów: choszczeńskiego, goleniowskiego, gryfickiego, gryfińskiego, kamieńskiego, łobeskiego, myśliborskiego, pyrzyckiego i miasta Świnoujście. W uroczystości wziął udział Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć. Gospodarzem uroczystości była Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska-Kulesza.

 

Wychowawca klasy

 

Agnieszka Klucznik-Barańska

 
I miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej Dziewcząt. PDF Drukuj Email

Nasze dziewczyny zajęły 1 marca 2019 r. pierwsze miejsce w Finale Powiatowym Piłki Ręcznej!

Serdecznie gratulujemy! :)

 
Europejski Dzień Języków Obcych PDF Drukuj Email

26 września 2016 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach odbył się ,,Europejski dzień języków'' organizowany przez klasę "2a'', specjalnie dla tegorocznych pierwszoklasistów. Każda klasa wytypowała czterech uczniów, którzy musieli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w kilku konkurencjach takich jak:

- dopasowanie flag do danego państwa

- połączenie przysłów w językach obcych z polskimi

- powitania i pożegnania w językach europejskich

- dopasowanie słów do danego kraju.

Więcej…
 
Etap Wojewódzki VI edycji „Olimpiady Solidarności. Dwie Dekady Historii” PDF Drukuj Email

14 marca 2019 roku uczniowie klasy IIa Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach Martyna Prajzendanc i Denis Kaczyński wzięli udział w etapie wojewódzkim VI edycji „Olimpiady Solidarności. Dwie Dekady Historii”. Na tym etapie do konkursu przystąpiło 40 uczniów wyłonionych z etapów szkolnych z klas II szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego. Uczniowie mięli do rozwiązania test składający się z 30 zadań. Denis Kaczyński zajął I miejsce i będzie reprezentował województwo zachodniopomorskie podczas finału ogólnopolskiego. Zgodnie z regulaminem podczas wizyty studyjnej w Gdańsku oraz finału olimpiady w Poznaniu opiekunem grupy laureatów trzech pierwszych miejsc etapu wojewódzkiego będzie pani Elżbieta Kulik nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach jako nauczycielka ucznia, który zajął I miejsce.

Laureaci etapu wojewódzkiego VI finału.

1. Denis Kaczyński Zespół Szkół nr 1 Pyrzyce – I miejsce

2. Małgorzata Starzyk I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety Szczecinek – II miejsce

 

3. Alicja Kowalska II LO im. Władysława Broniewskiego Koszalin – III miejsce

Nauczyciel Elżbieta Kulik

 

 
Szkolny Konkurs pod hasłem "Podaj dalej..." PDF Drukuj Email

Dnia 30 września 2016 roku w Zespole Szkół nr 1 w Pyrzycach ogłoszono wyniki konkursu pod hasłem „Podaj dalej...drugie życie odpadów”. Formy prac były dowolne. Najwięcej wykonano jednak prac plastycznych, wierszy i plakatów. Zwyciężyły prace konkursowe następujących osób:

I miejsce- Konrad Muszyński z IIb

II miejsce- Kamila Dydymska i Oliwia Dubińska z Ia

III miejsce- Gabrysia Orlon z Ia

III miejsce- Oliwia Huber z Ia

Wyróżnieni zostali także: Iga Flisińska z IIb, Julia Grygiel i Antonina Nowysz z Ib oraz Nikola Dzięgielewska z Ia. Z dostarczonych wierszy wygrały prace uczniów z klasy Id: Daria Wrońska, Szymon Woźniak i Karolina Wasilewska. Uzupełnieniem konkursu były także plakaty Jagody Ćwirty i Wiktorii Godyń z Ia.

 

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!

 

 

 
Kolejna edycja ŁAMACZY SZYFRÓW PDF Drukuj Email
Już za kilka dni ruszają zmagania kolejnej edycji ŁAMACZY SZYFRÓW - wyjątkowej, internetowej gry, podczas której możesz stać się adeptem kryptologii, poznać historię i oddać hołd pogromcom Enigmy, a przy tym świetnie się bawić.
O CO CHODZI?
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12