Osiągnięcia
Puchar za zajęcie pierwszego miejsca powiatowej Licealiadzie PDF Drukuj Email

Grudzień to tradycyjnie miesiąc podsumowań. Podobnie było w tym roku, kiedy to w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach 12.12.2018 r. odbył się XV Sejmik Nauczycieli W-F Powiatu Pyrzyckiego podczas którego m.in. omówiono wyniki i sukcesy szkół w sportowej rywalizacji. Miło nam poinformować, że w powiatowym współzawodnictwie w roku szkolnym 2017/2018 w kategorii Licealiady nasza szkoła zajęła 1-sze miejsce i z rąk Starosty Pyrzyckiego Stanisława Stępnia została nagrodzona okazałym pucharem. Szczegółowa relacja w tej uroczystości znajduje się pod linkiem http://pyrzyce.pl/asp/pl_start.asp…

 
Szkolny Turniej Szachowy PDF Drukuj Email

Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZS Nr 1 13.11.18 r.

 
Wyniki konkursu na spostrzegawczość... PDF Drukuj Email

 

Najbardziej spostrzegawczą osobą w szkole okazała się Paulina Gronkowska z klasy Ib.

Odnalazła identyczne wycinanki i jako pierwsza wysłała e-mail na podany adres. Otrzymała gratulacje od Pana Dyrektora oraz piękny album na pamiątkę 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

 

 
Zawody w Tychowie PDF Drukuj Email

Biegi przełajowe Tychowo - 25.10.18 r. -udział dziewcząt z naszej szkoły w Wojewódzkich Mistrzostwach w Biegach Przełajowych w Tychowie.

opiekun Dariusz Gąsławski

 
Szkolny Turniej Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora Szkoły PDF Drukuj Email

28.09.2018. odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Dziewczęta walczyły równie zawzięcie jak chłopcy. Świadczy o tym fakt, że niektóre mecze zakończyły się tie-breakiem. Wydarzenie było bardzo emocjonujące. Nie zabrakło śmiechu i woli walki. Zwycięskim zespołem okazała się drużyna w składzie: Ela Nowacka, Dominika Krysiak i Lila Napierała. Serdecznie gratulujemy!

E. Nowacka, I. Baczewska

Więcej…
 
Szkolny Turniej Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Szkoły. PDF Drukuj Email

28.09.2018 r. odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar dyrektora Szkoły. Turniej został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Całemu wydarzeniu towarzyszyły ogromne emocje. Chłopcy dawali z siebie naprawdę wszystko i do końca walczyli o zwycięstwo.

1 miejsce zdobyła drużyna w składzie: Dawid Toboła, Wiktor Rakszewski, Kacper Sitarski, Mateusz Misztal, Filip Kantor i Eryk Ogłoza.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa.

red. E. Nowacka, I. Baczewska

Więcej…
 
MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH PDF Drukuj Email

W dniu 8.11.2017 w czytelni szkolnej odbyły się mistrzostwa szkoły w szachach. Do zawodów przystąpiło dziewięciu uczniów, którzy walczyli o miano najlepszego szachisty Zespołu Szkół nr 1.Turniej ten rozgrywany jest już od kilku lat i na podstawie klasyfikacji końcowej wyłaniana jest reprezentacja szkoły na Finał Wojewódzki  w Szachach Drużynowych w ramach Licealiady WSZS w Szczecinie. W tym roku zawody finałowe zaplanowane są na dzień 29.11.2017 w dalekim Kołobrzegu.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I m – Bartosz Antczak,

II m – Kacper Dąbrowski, Kacper Kruczkowski (ex aequo),

 

III m – Miłosz Podsiadło.

 
RYWALIZACJA SPORTOWA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 ROZPOCZĘTA PDF Drukuj Email

Rozpoczęła się rywalizacja sportowa w roku szkolnym 2017/2018 w ramach Licealiady Wojewódzkiego szkolnego Związku Sportowego oraz na szczeblu naszego powiatu - Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

Rywalizacja sportowa rozpoczęła się w dniu 30.09.2017 Mistrzostwami Powiatu dla wszystkich typów szkół w grze rekreacyjnej – Boule.

Reprezentacja naszej szkoły (grupa dziewcząt i chłopców) wzięła udział w tych rozgrywkach i po zaciętej dogrywce zajęła II miejsce w Powiecie tuż za reprezentacją ZS nr 2.

Więcej…
 
Sztafetowe biegi przełajowe PDF Drukuj Email

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

LIPIANY,  04.10. 2017 r.

I miejsce ZS Nr 1 w Pyrzycach

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5