Europejski Dzień Języków w naszej szkole. PDF Drukuj Email

Dzień 26 września ustanowiony przez Radę Europy w 2001 r. Europejskim Dniem Języków ma na celu popularyzację nauki języków obcych, dzięki którym mamy możliwość komunikowania się z innymi ludźmi, studia i pracę za granicą, a także lepsze zrozumienie świata i innych kultur.

W naszej szkole ten dzień miał miejsce w poniedziałek 28 września. Jak co roku młodzież miała okazję sprawdzić poziom znajomości języków podczas różnorodnych quizów i konkursów językowych. W tym roku jednak ze względu na bezpieczeństwo wszystko odbywało się wg planu podczas zajęć j. obcych, w które swój wkład wnieśli także uczniowie przygotowując niektóre z ćwiczeń językowych. Nagrodami były oczywiście oceny i plusy.

Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili ten czas.