Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
Piłka ręczna PDF Drukuj Email

 

15.03.2011r. w Dębnie odbyły się rozgrywki regionalne w piłce ręcznej dziewcząt, w których brała udział reprezentacja naszej szkoły. Drużyna grała w następującym składzie: Karolina Domagalska, Sylwia Bartkowska, Aleksandra Walterowicz, Sara Gredka, Małgorzata Krukowska, Agata Wiśniewska, Magdalena Andrzejewska, Klaudia Zembrzycka, Alicja Marszałek. Zajęły IV miejsce w regionie. Opiekunami drużyny byli: Rafał Krzentowski, Dariusz Gąsławski.
 
UNIHOKEJ PDF Drukuj Email

 

W dniu 08.03.2011r. w Dębnie odbyły się zawody ½ finału wojewódzkiego w UNIHOKEJU dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Po ciekawych i emocjonujących meczach reprezentacja szkoły w składzie: Magda Andrzejewska, Marlena Krawiec, Monika Domżałowicz, Ola Walterowicz, Sara Gredka, Gosia Krukowska, Karolina Domagalska, Sylwia Bartkowska, Agata Wiśniewska, Agata Korzeniewska zajęła II miejsce i uzyskała prawo gry w finale wojewódzkim.
Opiekunami drużyny byli: Rafał Krzentowski i Dariusz Gąsławski.
 
Zebrania Rodziców uczniów klas III LO PDF Drukuj Email

16 marca 2011r.  zapraszamy na Zebrania Rodziców informacyjno-podsumowujące 3-letni okres nauki  (informacja o proponowanych rocznych ocenach niedostatecznych) 

 

 
Piłka ręczna PDF Drukuj Email

 W dniu 4.02.2011 w Lipianach odbyły się kolejne zawody z kalendarza imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego. W nowo oddanej hali w Lipianach toczyły się zmagania w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Pyrzyckiego.

Reprezentacja ZS nr 1 dziewcząt grała w składzie:
1.     Karolina Domagalska,
2.     Sylwia Bartkowska,
3.     Marlena Krawiec,
4.     Aleksandra Walterowicz,
5.     Sara Gredka,
6.     Małgorzata Krukowska,
7.     Agata Wiśniewska,
8.     Aleksandra Jabłońska,
9.     Magdalena Andrzejewska.
Po ciężkim, trwającym 40 minut boju zawodniczki naszej szkoły wygrały z reprezentacją ZS nr 2 RCKU w Pyrzycach z wynikiem 8 : 3. Najlepsza drużyna otrzymała prawo gry w etapie regionalnym.
Opiekunami drużyny byli: mgr Rafał Krzentowski i mgr Dariusz Jagiełło
 
Tenis stołowy PDF Drukuj Email

 W dniu 3.02.2011 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja szkoły grała w składzie:
1.     Krawiec Marlena
2.     Pawlik Sandra
3.     Wiśniewska Agata
4.     Rawicki Tomasz
5.     Stankiewicz Tobiasz
W kategorii dziewcząt reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w powiecie, co dało awans do kolejnego etapu rozgrywek w kategorii chłopców drużyna zajęła III miejsce
Opiekunem drużyny był mgr Dariusz Gąsławski.
 
Nr 1 Rzecz Niepospolita PDF Drukuj Email

http://press.juniormedia.pl/rzecz-niepospolita/11/1/1/

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 następna > ostatnia >>

Strona 134 z 141