Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
WARSZTATY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PDF Drukuj Email

Przez 3 dni przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w IV Interdyscyplinarnej Konferencji Samorządów Uczniowskich w Szczecinie.

Więcej…
 
XVIII edycja Konkursu Wiedzy Ekologicznej PDF Drukuj Email

W dniu 15 listopada 2019, w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, odbyła się XVIII edycja Konkursu Wiedzy Ekologicznej. Konkursowi patronowało wiele instytucji, między innymi Wojewoda Lubuski, Marszałek Województwa Lubuskiego, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, WFOŚiGW w Szczecinie, ZUT w Szczecinie, ZIR, ARiMR, Radio Szczecin. W wyniku kwalifikacji szkolnych do finału zakwalifikowało się dwoje uczniów z naszej szkoły: Maja Kotwicka (3b) i Marta Gidyńska (2b). W finale konkursu wzięło udział 37 uczniów z 16 szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Nasze koleżanki zdobyły bardzo wysokie miejsca: Marta Gidyńska zdobyła 2. miejsce, a Maja Kotwicka wyróżnienie.

Więcej…
 
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna PDF Drukuj Email

14 listopada 2019 r. w ZS nr 1 w Pyrzycach odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna, przeprowadzona przez p. E. Sójkę, p. J. Sytnik i p. K. Banasiuk, której celem jest popularyzacja i poszerzanie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu. W olimpiadzie wzięło udział 11 uczniów klas II i III.

Więcej…
 
KONKURS ORTOGRAFICZNY PDF Drukuj Email

 

15 listopada w czytelni odbył się „XVII Szkolny Konkurs Ortograficzny”. Tegoroczne dyktando pisało 27 uczniów szkoły. Tekst „nafaszerowany” był trudnymi wyrazami typu: miałżebym, spoza mierzei, jakikolwiek, co najmniej, ode mnie, cotygodniowe, żadnej, nawzajem, wiraż, mało prawdopodobnej, nieprzemyślany, w pół zdania, żądnym itp.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki „Mistrzowie ortografii” (do czasu sprawdzenia dyktand)!

Więcej…
 
101. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PDF Drukuj Email

Dnia 12.11.2019 r. w Naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 101-ej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Apel rozpoczął się od części artystycznej z udziałem Naszych rówieśników. Mogliśmy również zobaczyć pokaz musztry wraz z odśpiewaniem pieśni patriotycznej.

 
8.11.2019 - Akcja "Szkoła do hymnu" PDF Drukuj Email

Fotorelacja

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 143