Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
Zajęcia w Powiatowej Straży Pożarnej. PDF Drukuj Email

Dnia 14.12.2018 r. odbyło się kolejne spotkanie grupy strażackiej z klasy 2c w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Pyrzycach. Omówione zostało zastosowanie aparatów ochrony dróg oddechowych, budowa i zasada ich działania oraz jakie czynności powinno wykonać się przed użyciem aparatu. Zajęcia poprowadził str. Bartosz Ślusarczyk. Młodzież miała okazje założyć całe wyposażenie ratownika oraz przejść wyznaczony tor z zasłoniętymi oczami.

Więcej…
 
Puchar za zajęcie pierwszego miejsca powiatowej Licealiadzie PDF Drukuj Email

Grudzień to tradycyjnie miesiąc podsumowań. Podobnie było w tym roku, kiedy to w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach 12.12.2018 r. odbył się XV Sejmik Nauczycieli W-F Powiatu Pyrzyckiego podczas którego m.in. omówiono wyniki i sukcesy szkół w sportowej rywalizacji. Miło nam poinformować, że w powiatowym współzawodnictwie w roku szkolnym 2017/2018 w kategorii Licealiady nasza szkoła zajęła 1-sze miejsce i z rąk Starosty Pyrzyckiego Stanisława Stępnia została nagrodzona okazałym pucharem. Szczegółowa relacja w tej uroczystości znajduje się pod linkiem http://pyrzyce.pl/asp/pl_start.asp…

 
Warsztaty dla młodzieży "Przedsiębiorczość Szansą na Twój Sukces" PDF Drukuj Email

We wtorek 11.12.18 r. klasa 1b zakończyła zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Przedsiębiorczość szansą na Twój sukces – Promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży" finansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

Celem projektu było m. in. pobudzenie kreatywności wśród młodzieży oraz zniwelowanie obaw przed podejmowaniem działań przedsiębiorczych. Nasi uczniowie bardzo mocno i w sposób twórczy zaangażowali się w ciekawe zajęcia, które prowadziły autorki warsztatów oraz trenerki z wieloletnim doświadczeniem zarówno w działalności biznesowej, jak i w pracy w sektorze organizacji pozarządowych: Maja Wencierska oraz Kamila Pszenna.

Więcej…
 
Mikołaj po raz pierwszy w tym roku… PDF Drukuj Email

Tradycyjnie 6 grudnia obchodzimy Mikołajki. Ten szczególny dzień nie pozostał bez echa także w naszej szkole. Mikołaj zawitał w klasach, przynosząc ze sobą słodki upominek. Wyjątkową atmosferę można było poczuć dzięki świątecznym przebojom, które towarzyszyły uczniom podczas przerw.

red. A. Gajewska, A. Furmański

Więcej…
 
ZAJĘCIA FLORYSTYCZNE PDF Drukuj Email

 

Grudzień powszechnie kojarzymy ze Świętami Bożego Narodzenia. W naszej szkole atmosfera świąteczna udziela się już od początku miesiąca. Tego roku zorganizowane zostały warsztaty florystyczne, na których ochotnicy przygotowywali tradycyjne wianki na stół wigilijny. Do dyspozycji mieli nie tylko żywe igliwie, szyszki, susz czy ozdoby z kory, ale przede wszystkim wyobraźnię. Warsztaty zachęciły nas do kultywowania polskich tradycji.

red. Agnieszka Gajewska, Adam Furmański, Martyna Prajzendanc IIA

Więcej…
 
"Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej" PDF Drukuj Email

Zajęcia dla uczniów klas trzecich - "Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej" 30.11.18 r.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 131