Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
POWIATOWY KONKURS WIEDZY KONSUMENCKIEJ PDF Drukuj Email

28 marca 2019 w Zespole Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach, przeprowadzony został Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej, nad którym honorowy patronat objął Starosta Pyrzycki - Stanisław Stępień.
I miejsce zajął Robert Marszałek ze Szkoły Podstawowej w Pyrzycach, opiekun pani Wanda Michalak.
II miejsce zajął Krystian Blus z Zespołu Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach, opiekun pani Marta Jackowska- Żmuda
III miejsce zajął Michał Pietras ze Społecznego Gimnazjum Pyrzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego, opiekun pani Monika Żak
IV miejsce zajęła Maja Sytnik z Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach - opiekun pani Patrycja Nocoń
V miejsce zajęła Paulina Gronkowska z Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach- opiekun pani Patrycja Nocoń

Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 
Teatr "Forma" z Białegostoku w naszej szkole. PDF Drukuj Email

Dnia 28 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w inscenizacjach przygotowanych przez "Teatr Forma" z Białegostoku. Spektakle dotyczyły szkolnych lektur. Zebrani obejrzeli "Dziady" cz. III Adama Mickiewicza oraz "Ferdydurke" Witolda Gombrowicza.

 
Kangur Matematyczny 2019 PDF Drukuj Email

21 marca 2019 r. odbył się w naszej szkole Międzynarodowych Konkurs Matematyczny Kangur.

Fotorelacja:

 
XI Festiwal Piosenki Angielskie PDF Drukuj Email

 

21 marca 2019 roku w Barlinku odbył się XI Festiwal Piosenki Angielskiej w którym wzięły udział dwie uczennice – Hania Rojek z Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Wiktoria Skwierawska z Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach wraz z opiekunem Mariuszem Cywińskim. Na scenie mogliśmy ujrzeć nie tylko wykonawców, ale także grupy taneczne, a o oprawę taneczną w trakcie festiwalu zadbali Feeling Dance Groupe oraz uczniowie z ZS i PO nr 1 i PG nr 2 w Barlinku. W konkursie wzięło udział 18 uczestników. Po wysłuchaniu wszystkich występów, Jury wyłoniło najlepszych wykonawców a wśród nich w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych I miejsce zdobyła Hania Rojek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych konkursach.

 

 
Targi Szkolne w Pyrzycach ... PDF Drukuj Email

W dniu 18.03.2019 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Pyrzycach odbyły się Targi Szkolne. Podczas tegorocznego spotkania, swoje oferty edukacyjne mogły zaprezentować szkoły średnie z województwa zachodniopomorskiego. Zespół Szkół Nr 1 w Pyrzycach tego dnia reprezentowali uczniowie klasy 2 C o profilu mundurowym, w składzie: Natalia Nizińska, Natalia Sołtysiak, Weronika Modrzejewska, Filip Żygalski. Oferta edukacyjna pyrzyckiego LO, została skierowana do przyszłych absolwentów klas 3 gimnazjów oraz absolwentów klas 8 szkół podstawowych.

 
Etap Wojewódzki VI edycji „Olimpiady Solidarności. Dwie Dekady Historii” PDF Drukuj Email

14 marca 2019 roku uczniowie klasy IIa Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach Martyna Prajzendanc i Denis Kaczyński wzięli udział w etapie wojewódzkim VI edycji „Olimpiady Solidarności. Dwie Dekady Historii”. Na tym etapie do konkursu przystąpiło 40 uczniów wyłonionych z etapów szkolnych z klas II szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego. Uczniowie mięli do rozwiązania test składający się z 30 zadań. Denis Kaczyński zajął I miejsce i będzie reprezentował województwo zachodniopomorskie podczas finału ogólnopolskiego. Zgodnie z regulaminem podczas wizyty studyjnej w Gdańsku oraz finału olimpiady w Poznaniu opiekunem grupy laureatów trzech pierwszych miejsc etapu wojewódzkiego będzie pani Elżbieta Kulik nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach jako nauczycielka ucznia, który zajął I miejsce.

Laureaci etapu wojewódzkiego VI finału.

1. Denis Kaczyński Zespół Szkół nr 1 Pyrzyce – I miejsce

2. Małgorzata Starzyk I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety Szczecinek – II miejsce

 

3. Alicja Kowalska II LO im. Władysława Broniewskiego Koszalin – III miejsce

Nauczyciel Elżbieta Kulik

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 135