Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
Kiermasz świąteczny PDF Drukuj Email

W dniach 18-19 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Wszystkie stroiki były piękne, niemniej jednak komisja konkursowa, której skład stanowił Samorząd Uczniowski wyłoniła najlepszy.

Pierwsze miejsce zdobył stroik wykonany przez ucznia klasy 1A Maksymiliana Świergula. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za włożony trud w wykonaniu stroików.

Więcej…
 
Jasełka... PDF Drukuj Email

Dnia 19.12.2019 r. w Naszej szkole odbyły się jasełka. Mogliśmy usłyszeć piękne kolędy w wykonaniu chóru- zarówno po polsku, niemiecku, angielsku, jak i francusku. Ponadto odbyły się dwa przedstawienia, najpierw w języku angielskim, a następnie w niemieckim. Poznaliśmy też krótką historię powstania kolędy pt.: „Cicha noc”. Uczniowie wzięli również udział w małym quizie. Wszyscy bawili się przednio i spędzili ostatni dzień szkoły w tym roku, w miłej i świątecznej atmosferze.

Więcej…
 
Dzielimy się z innymi. PDF Drukuj Email

Wielką radość sprawiła nam możliwość obdarowania wielodzietnej rodziny. Pomagaliśmy św. Mikołajowi przygotować paczki pod choinkę dla 5 chłopców w wieku od pięciu do szesnastu lat.

Dzieci po śmierci Mamy wychowywane są przez Babcię i Tatę. Mamy nadzieję, że dzięki naszym prezentom w Święta Bożego Narodzenia pogodny uśmiech rozświetli oblicza Całej Rodziny.

Prezenty przekazaliśmy za pośrednictwem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Pyrzycach.

 
Mikołajki w szkole... PDF Drukuj Email

Fotorelacja...

 
Włącz myślenie – bądź bezpieczny PDF Drukuj Email

 

26 listopada 2019 r. w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbyło się spotkanie pyrzyckiej Policji z uczniami klas drugich naszej szkoły pod hasłem „Włącz myślenie – bądź bezpieczny”. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu Starostwa pyrzyckiego „Gotowi do drogi”, który został dofinansowany z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka. Policjanci w sposób profesjonalny i szczegółowy omówili problem kierowania samochodem po spożyciu alkoholu i po zażyciu środków odurzających. Uczniowie dowiedzieli się o konsekwencjach nieodpowiedzialności kierowcy samochodu i innych pojazdów oraz zostali poinformowani o odpowiedzialności karnej za kierowanie pojazdem po spożyciu alkoholu lub środków odurzających oraz za spowodowanie wypadku drogowego.

Więcej…
 
ANDRZEJKI PDF Drukuj Email

Jak co roku w Naszej Szkole odbyły się Andrzejki. Dnia 29.11.2019 r. Samorząd Uczniowski przygotował dla naszych uczniów wróżby. Ze sprzętu zakupionego przez Radę Rodziców częstowano watą cukrową oraz popcornem! Z tej okazji również w Naszej Szkole odbyła się dyskoteka Andrzejkowa, na którą przybyło aż 140 uczniów. Było smacznie i zabawnie!

Red. A. Dąbkowska, M. Chojnacka, M. Sobolewska

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 143