Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
Dzień Matki PDF Drukuj Email

 

Dzień Matki - święto obchodzone 26 maja jako wyraz szacunku dla wszystkich matek. Pamiętajmy więc, aby w ten wyjątkowy dzień podziękować wszystkim mamom za trud włożony w wychowanie.

My w imieniu wszystkich uczniów chcielibyśmy życzyć wszystkim mamom dużo zdrowia, szczęścia, cierpliwości i jeszcze więcej miłości!

Red. W. Kabzińska, D. Kaczyński, A. Sytnik

 

 
Olimpiada Solidarności - Finał PDF Drukuj Email

 

25 maja - uczeń naszej szkoły - Denis Kaczyński, laureat Olimpiady Solidarności na szczeblu wojewódzkim, zaprezentuje film komisji ogólnopolskiego finału tegoż konkursu, który odbędzie się 5-7 czerwca w Poznaniu. Jest to jeden z ostatnich etapów przygotowań.

Życzymy powodzenia.

Red. W. Kabzińska, D. Kaczyński, A. Sytnik

 

 
"Historia polskiego żołnierza dawniej i dziś: PDF Drukuj Email

Dzisiaj 23.05.19 r. uczestniczyliśmy w Przelewicach w spotkaniu weteranów pt. "Historia polskiego żołnierza dawniej i dziś". Było to spotkanie edukacyjno-wychowawcze dla dzieci i młodzieży powiatu pyrzyckiego zorganizowane przez Wójta Gminy Przelewice i Stowarzyszenie " Otwarte okno" prowadzone przez panią prezes , poetkę Krystynę Nawój. Naszą szkołę reprezentował pan Dyrektor Robert Sójką oraz grupa uczniów z klasy mundurowej 1d, którzy przyjechali tu wraz z uczniami z klasy 8 NSP z Pyrzyc i panią nauczycielką Aleksandrą Wudarczyk. Spotkanie odbyło się w hali widowiskowo-sportowej na terenie Gimnazjum im. OZP w Przelewicach.

Waldemar Pender

 
„Zawody w piłkę nożną” PDF Drukuj Email

 

Dnia 14.05 o godzinie 10:00 rozpoczęły się międzyszkolne zawody z piłki nożnej. Udział w nich brała zarówno grupa dziewcząt jak i chłopców. Damskie grono zajęło III miejsce, natomiast męskiemu udało się wywalczyć zasłużone I miejsce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

 

 
Matura 2019 PDF Drukuj Email

 
Uroczystość pożegnania ABSOLWENTÓW 2019 PDF Drukuj Email

30.04.2019 r. w naszej szkole odbyło się pożegnanie tegorocznych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego oraz słuchaczy Liceum dla Dorosłych. Wszystkim absolwentom życzymy pomyślności na maturze oraz w życiu osobistym!

 

Zamieszczamy fotorelację z uroczystości w obiektywie pani Iwony Stroschein-Róg.

 

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 137