Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
Wizyta studyjna Olimpiady Solidarności w Gdańsku. PDF Drukuj Email

Denis Kaczyński podczas wizyty studyjnej Olimpiady Solidarności - spotkanie z Panem Prezydentem Lechem Wałęsą w Gdańsku.

Finał Olimpiady - Poznań czerwiec 2019 rok.

 
Zajęcia w LO dla Dorosłych PDF Drukuj Email

Zajęcia w Liceum dla Dorosłych w dniach 12.04-13.04.2019 r.  w związku z akcja strajkową nie odbywają się. Zajęcia z wiedzy o społeczeństwie dla klasy II semestr IV odbędą się zgodnie z planem zajęć.

Dyrektor

mgr Robert Sójka

 
Informacja o zajęciach od 8.04.2019 do odwołania PDF Drukuj Email
Informujemy, że nauczyciele Zespołu Szkół Nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach od dnia 08.04.2019 od godz. 8.00 rozpoczęli strajk.
Prowadzone się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.
Robert Sójka
Dyrektor
Zespołu Szkół Nr 1
 
Wojewódzki Konkurs Geograficzno-Nautologiczny w Szczecinie PDF Drukuj Email

W sobotę 6 kwietnia 2019 r. troje naszych uczniów: Marta Gidyńska (1b), Jan Frątczak (3d) i Aleksandra Dąbkowska (1b) reprezentowało naszą szkołę w XII Konkursie Geograficzno-Nautologicznym w Szczecinie. Konkurs został zorganizowany przez Akademię Morską w Szczecinie i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Opiekunem naszych uczniów był nauczyciel geografii pan Waldemar Pender. Konkurs miał formę pisemną, a wyniki poznamy w późniejszym terminie.

 
Informacja o zajęciach od 8.04.2019 PDF Drukuj Email

Drodzy rodzice oraz uczniowie.

W związku z możliwym strajkiem nauczycieli

od dnia 08.04.2019 r.

informuję, że istnieje zagrożenie

odwołania zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Szczegółowe informacje podane zostaną w następnym komunikacie.

Dyrektor ZS Nr 1

Robert Sójka

 
Prima Aprilis PDF Drukuj Email

Prima Aprillis 1 kwietnia dzień żartów – obyczaj obchodzony pierwszego dnia kwietnia w wielu krajach świata. Polega on na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, nabierania kogoś, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Tego dnia w wielu mediach pojawiają się różne żartobliwe informacje. Pochodzenie tego zwyczaju nie jest dokładnie wyjaśnione. Zapytaliśmy uczniów naszego liceum jakie psikusy zrobili tego dnia

„poprosiłam moją starszą koleżankę, aby zadzwoniła do mojej mamy i przedstawiła się jako pracownik pomocy społecznej. Powiedziała że dostała kilka donosów od naszych sąsiadów według których mama stosuje wobec mnie agresję, mama uwierzyła a kiedy poinformowaliśmy ją, że to żart, śmiechu było co nie miara” - mówi Agata z 2a

„Pomyliłam specjalnie sól z cukrem, nawet nie wyobrażacie sobie miny mojego taty z rana, kiedy okazało się, że jego herbata jest okropnie słona HAHA„ – mówi Julia z 1c

Jak widzimy 1 minął w naszej szkole bardzo zabawnie jednak pamiętajcie, żeby poinformować nabieraną osobę, że to kłamstwo zanim sprawa nie zajdzie za daleko.

red. L. Zdunowska, M. Jońca

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 135