Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
Puchar za zajęcie pierwszego miejsca powiatowej Licealiadzie PDF Drukuj Email

Grudzień to tradycyjnie miesiąc podsumowań. Podobnie było w tym roku, kiedy to w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach 12.12.2018 r. odbył się XV Sejmik Nauczycieli W-F Powiatu Pyrzyckiego podczas którego m.in. omówiono wyniki i sukcesy szkół w sportowej rywalizacji. Miło nam poinformować, że w powiatowym współzawodnictwie w roku szkolnym 2017/2018 w kategorii Licealiady nasza szkoła zajęła 1-sze miejsce i z rąk Starosty Pyrzyckiego Stanisława Stępnia została nagrodzona okazałym pucharem. Szczegółowa relacja w tej uroczystości znajduje się pod linkiem http://pyrzyce.pl/asp/pl_start.asp…

 
Warsztaty dla młodzieży "Przedsiębiorczość Szansą na Twój Sukces" PDF Drukuj Email

We wtorek 11.12.18 r. klasa 1b zakończyła zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Przedsiębiorczość szansą na Twój sukces – Promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży" finansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

Celem projektu było m. in. pobudzenie kreatywności wśród młodzieży oraz zniwelowanie obaw przed podejmowaniem działań przedsiębiorczych. Nasi uczniowie bardzo mocno i w sposób twórczy zaangażowali się w ciekawe zajęcia, które prowadziły autorki warsztatów oraz trenerki z wieloletnim doświadczeniem zarówno w działalności biznesowej, jak i w pracy w sektorze organizacji pozarządowych: Maja Wencierska oraz Kamila Pszenna.

Więcej…
 
Mikołaj po raz pierwszy w tym roku… PDF Drukuj Email

Tradycyjnie 6 grudnia obchodzimy Mikołajki. Ten szczególny dzień nie pozostał bez echa także w naszej szkole. Mikołaj zawitał w klasach, przynosząc ze sobą słodki upominek. Wyjątkową atmosferę można było poczuć dzięki świątecznym przebojom, które towarzyszyły uczniom podczas przerw.

red. A. Gajewska, A. Furmański

Więcej…
 
ZAJĘCIA FLORYSTYCZNE PDF Drukuj Email

 

Grudzień powszechnie kojarzymy ze Świętami Bożego Narodzenia. W naszej szkole atmosfera świąteczna udziela się już od początku miesiąca. Tego roku zorganizowane zostały warsztaty florystyczne, na których ochotnicy przygotowywali tradycyjne wianki na stół wigilijny. Do dyspozycji mieli nie tylko żywe igliwie, szyszki, susz czy ozdoby z kory, ale przede wszystkim wyobraźnię. Warsztaty zachęciły nas do kultywowania polskich tradycji.

red. Agnieszka Gajewska, Adam Furmański, Martyna Prajzendanc IIA

Więcej…
 
"Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej" PDF Drukuj Email

Zajęcia dla uczniów klas trzecich - "Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej" 30.11.18 r.

Więcej…
 
Ślubowanie klasy mundurowej - 1 d. PDF Drukuj Email

4 grudnia 2018 r.,  o godzinie 12. 00 w Zespole Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach odbyło się ślubowanie klasy I d - mundurowej. Uroczystość ślubowania zaszczycili zaproszeni goście:

Starosta Pyrzycki pan Stanisław Stępień

Wicestarosta Pyrzycki pani Ewa Gąsiorowska - Nawój

Przewodniczący Rady Powiatu Pyrzyckiego pan Jacek Mariusz Pawlus

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Pyrzyckiego pan Jan Marek Chmielewski

Komendant Powiatowej Policji w Pyrzycach młodszy inspektor Miłosz Bogdański

Zastępca Komendanta Powiatowej Policji w Pyrzycach -młodszy inspektor Jarosław Czaja

Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach-starszy brygadier Jacek Marchlewicz

Licznie  przybyli rodzice uczniów klasy Id, gdyż dla nich była to bardzo wzruszająca chwila.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 128