Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
Akcja - "Zakrętki dla Mateuszka" trwa... PDF Drukuj Email

Dnia 17.01.2020 r. w naszej szkole członkowie Samorządu Uczniowskiego zapakowali zakrętki zebrane dla Mateuszka, który choruje na porażenie mózgowe oraz padaczkę lekooporną. Zostały one przekazane jego mamie Joanna Czajka. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w zebraniu tak dużej ilości zakrętek! (Akcja trwa dalej)

Więcej…
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Pyrzycach PDF Drukuj Email

28 Finał WOŚP jest za nami! Okazał się dla wszystkich uczestników ogromnym sukcesem. Wspólnie udało nam się osiągnąć fantastyczny wynik. Kolejny raz pobiliśmy rekord!!! Zebraliśmy ok. 65 tysięcy złotych na potrzeby dziecięcej medycyny zabiegowej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyniku i dziękujemy za współpracę!!!

Więcej…
 
Wypożycz książkę! PDF Drukuj Email

Prezentacja książek zakupionych do naszej Szkoły w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Więcej…
 
Życzenia świąteczne... PDF Drukuj Email

Z okazji zbliżający się świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia rodzinnych świąt, wszelkiego dobra, życzliwości, pomyślności oraz szczęścia i sukcesów w Nowym Roku 2020.


Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy ZS Nr 1 w Pyrzycach

 
Pomoc da potrzebujących... PDF Drukuj Email

20 grudnia 2019 r. nauczyciele wraz z uczniami Zespołu Szkół Nr 1  w Pyrzycach wsparli akcję organizowaną przez Caritas przy parafii św. Ottona w Pyrzycach. W tym roku przygotowaliśmy paczkę dla osoby starszej. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli i uczniów przekazano m. in. produkty żywnościowe, słodycze, ciepły koc jak również produkty świąteczne. Wszystkim, którzy wspomogli ten szczytny cel serdecznie dziękujemy.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 143