Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
ZAPROSZENIE- DNI OTWARTE 28-30.05.2019 PDF Drukuj Email

 

Serdecznie zapraszamy absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych na Dni Otwarte w Zespole Szkół Nr 1 w Pyrzycach oraz Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach, które odbędą się w dniach 28-30 maja 2019 r. w godzinach od 11:00 do 14:00. Grupy kilkuosobowe prosimy o potwierdzenie daty i godziny przybycia. Termin zgłoszenia do 22.05.2019 r.

tel. 91 570 10 12 wew. 10 (ZS Nr 2 CKU)

tel. 91 570 13 21 wew. 10 (ZS Nr 1)

Dyrektor ZS Nr 1 w Pyrzycach

Dyrektor ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach

 
„Wsparcie finansowe na zakup książek” PDF Drukuj Email

 

W ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - Priorytet 3” nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na zakup książek do biblioteki szkolnej. Uczniowie sporządzili listę różnorodnej literatury, po którą chętnie sięgnęliby. 27 maja odbyło się spotkanie samorządu uczniowskiego, który zatwierdził wspomnianą listę.

Z niecierpliwością czekamy na nowe książki!

W. Kabzińska, D. Kaczyński, A. Sytnik

 

 
Dzień Matki PDF Drukuj Email

 

Dzień Matki - święto obchodzone 26 maja jako wyraz szacunku dla wszystkich matek. Pamiętajmy więc, aby w ten wyjątkowy dzień podziękować wszystkim mamom za trud włożony w wychowanie.

My w imieniu wszystkich uczniów chcielibyśmy życzyć wszystkim mamom dużo zdrowia, szczęścia, cierpliwości i jeszcze więcej miłości!

Red. W. Kabzińska, D. Kaczyński, A. Sytnik

 

 
Olimpiada Solidarności - Finał PDF Drukuj Email

 

25 maja - uczeń naszej szkoły - Denis Kaczyński, laureat Olimpiady Solidarności na szczeblu wojewódzkim, zaprezentuje film komisji ogólnopolskiego finału tegoż konkursu, który odbędzie się 5-7 czerwca w Poznaniu. Jest to jeden z ostatnich etapów przygotowań.

Życzymy powodzenia.

Red. W. Kabzińska, D. Kaczyński, A. Sytnik

 

 
"Historia polskiego żołnierza dawniej i dziś: PDF Drukuj Email

Dzisiaj 23.05.19 r. uczestniczyliśmy w Przelewicach w spotkaniu weteranów pt. "Historia polskiego żołnierza dawniej i dziś". Było to spotkanie edukacyjno-wychowawcze dla dzieci i młodzieży powiatu pyrzyckiego zorganizowane przez Wójta Gminy Przelewice i Stowarzyszenie " Otwarte okno" prowadzone przez panią prezes , poetkę Krystynę Nawój. Naszą szkołę reprezentował pan Dyrektor Robert Sójką oraz grupa uczniów z klasy mundurowej 1d, którzy przyjechali tu wraz z uczniami z klasy 8 NSP z Pyrzyc i panią nauczycielką Aleksandrą Wudarczyk. Spotkanie odbyło się w hali widowiskowo-sportowej na terenie Gimnazjum im. OZP w Przelewicach.

Waldemar Pender

 
„Zawody w piłkę nożną” PDF Drukuj Email

 

Dnia 14.05 o godzinie 10:00 rozpoczęły się międzyszkolne zawody z piłki nożnej. Udział w nich brała zarówno grupa dziewcząt jak i chłopców. Damskie grono zajęło III miejsce, natomiast męskiemu udało się wywalczyć zasłużone I miejsce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

 

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 135