Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
Jasełka... PDF Drukuj Email

Dnia 19.12.2019 r. w Naszej szkole odbyły się jasełka. Mogliśmy usłyszeć piękne kolędy w wykonaniu chóru- zarówno po polsku, niemiecku, angielsku, jak i francusku. Ponadto odbyły się dwa przedstawienia, najpierw w języku angielskim, a następnie w niemieckim. Poznaliśmy też krótką historię powstania kolędy pt.: „Cicha noc”. Uczniowie wzięli również udział w małym quizie. Wszyscy bawili się przednio i spędzili ostatni dzień szkoły w tym roku, w miłej i świątecznej atmosferze.

Więcej…
 
Dzielimy się z innymi. PDF Drukuj Email

Wielką radość sprawiła nam możliwość obdarowania wielodzietnej rodziny. Pomagaliśmy św. Mikołajowi przygotować paczki pod choinkę dla 5 chłopców w wieku od pięciu do szesnastu lat.

Dzieci po śmierci Mamy wychowywane są przez Babcię i Tatę. Mamy nadzieję, że dzięki naszym prezentom w Święta Bożego Narodzenia pogodny uśmiech rozświetli oblicza Całej Rodziny.

Prezenty przekazaliśmy za pośrednictwem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Pyrzycach.

 
Mikołajki w szkole... PDF Drukuj Email

Fotorelacja...

 
Włącz myślenie – bądź bezpieczny PDF Drukuj Email

 

26 listopada 2019 r. w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbyło się spotkanie pyrzyckiej Policji z uczniami klas drugich naszej szkoły pod hasłem „Włącz myślenie – bądź bezpieczny”. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu Starostwa pyrzyckiego „Gotowi do drogi”, który został dofinansowany z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka. Policjanci w sposób profesjonalny i szczegółowy omówili problem kierowania samochodem po spożyciu alkoholu i po zażyciu środków odurzających. Uczniowie dowiedzieli się o konsekwencjach nieodpowiedzialności kierowcy samochodu i innych pojazdów oraz zostali poinformowani o odpowiedzialności karnej za kierowanie pojazdem po spożyciu alkoholu lub środków odurzających oraz za spowodowanie wypadku drogowego.

Więcej…
 
ANDRZEJKI PDF Drukuj Email

Jak co roku w Naszej Szkole odbyły się Andrzejki. Dnia 29.11.2019 r. Samorząd Uczniowski przygotował dla naszych uczniów wróżby. Ze sprzętu zakupionego przez Radę Rodziców częstowano watą cukrową oraz popcornem! Z tej okazji również w Naszej Szkole odbyła się dyskoteka Andrzejkowa, na którą przybyło aż 140 uczniów. Było smacznie i zabawnie!

Red. A. Dąbkowska, M. Chojnacka, M. Sobolewska

 
WARSZTATY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PDF Drukuj Email

Przez 3 dni przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w IV Interdyscyplinarnej Konferencji Samorządów Uczniowskich w Szczecinie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 140