Zespół Szkół nr 1 w Pyrzycach
ROK SZKOLNY 2019/20 CZAS ZACZĄĆ! PDF Drukuj Email

Tradycji stało się zadość - 2 września 2019 roku uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz przedstawiciele lokalnych władz wzięli udział w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Tym razem  było nas więcej. Szeregi uczniów Zespołu Szkół Nr 1 zasilili absolwenci gimnazjów i szkół podstawowych. Cieszymy się, że także  tego roku możemy  spokojnie podjąć naukę w wolnej Ojczyźnie, bo był taki wrzesień, kiedy szkoły nie doczekały się uczniów.

 

W czasie uroczystości oddano hołd tym, którzy walczyli o wolną Polskę. Życzymy wszystkim odkrywania wartości wiedzy, mądrości – tej książkowej i tej życiowej oraz spotkania wielu dobrych ludzi na swojej drodze. Pamiętajcie nie ma porażek – są życiowe doświadczenia.

 
Informacja dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. PDF Drukuj Email

Zapraszamy słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Pyrzycach 6 września 2019 r. o godz. 15.50 na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

 
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj Email

Uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Pyrzycach serdecznie zapraszamy 2 września 2019 r. o godz. 8.00 na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020.

Dyrektor szkoły

 
Matura 2019 w Zespole Szkół nr 1 w Pyrzycach. PDF Drukuj Email

W roku szkolnym 2018/19 w Zespole Szkół Nr 1 w Pyrzycach do matury przystąpiło 64 uczniów. Wyniki egzaminów maturalnych okazały się dla zdecydowanej większości maturzystów niezwykle zadowalające. Nasi uczniowie osiągnęli zdawalność na poziomie 87,5% (Licea 86,4%, Szkoły Ponadgimnazjalne 80,5%). Wynik ten jest wyższy zarówno od średniego wyniku w Liceach jak i Technikach w Polsce.

Więcej…
 
Wycieczka do Wielkiej Brytanii PDF Drukuj Email

Wielka Brytania

W dniach od 3-go do 9-go czerwca nasza młodzież z Zespołu Szkół Nr 1 oraz z Niepublicznej Szkoły Podstawowej PSO w Pyrzycach gościli w Wielkiej Brytanii.

Zwiedziliśmy wiele miejsc, Oxford, Stratford – upon – Avon, gdzie urodził się i żył William Shakespeare. Ponadto Windsor, Eton, Brighton Londyn ze stadionem Chelsee, oraz centrum Mercedesa.

W Londynie spotkała nas niesamowita niespodzianka, mianowicie spotkanie z Królową Elżbietą II oraz z członkami rodziny królewskiej. Wszyscy wzięliśmy udział w obchodach urodzin Królowej. Mieliśmy też okazje podziwiać pokazy Red Arrows.

Niewątpliwym atutem tej wycieczki był aspekt językowy. Uczniowie i kadra była zakwaterowana u rodzin angielskich, co dało wiele możliwości zarówno konwersacji jak i poznania zwykłego, codziennego życia i zwyczajów rodzin angielskich.

Więcej…
 
Zestaw obowiązujących podręczników dla klasy I LO 4-letnie PDF Drukuj Email

Zestaw obowiązujących podręczników dla klasy I 4-letniego LO w Pyrzycach w roku szkolnym 2019/2020.

Załączniki:
Pobierz plik (SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW4LO.doc)SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW4LO.doc[Zestaw obowiązujących podręczników LO 4-letnie 2019/2020]59 Kb
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 135